Фото без опису

Новицька сільська рада повідомляє, що Українським союзом промисловців і підприємців та Асоціацією Українсько-Китайського Співробітництва організовується онлайн-конференція «Україна – Китай. Регіональне співробітництво. Нові шляхи розвитку» з метою налагодження співробітництва з питань просування виробничих, аграрних та інвестиційних можливостей області в Китайській Народній Республіці.

Мета заходу – презентація потенціалу регіонів у сфері виробництва харчової і сільськогосподарської продукції, пошук можливостей виходу на діалог із представниками бізнесу КНР щодо реалізації спільних проєктів для складання та транзиту китайських товарів до Європи і продажу в Україні.

Проведення онлайн-конференції планується у вигляді В2В майданчика, де українські підприємства презентуватимуть свої проекти китайській стороні.

Мова презентації та конференції – англійська, китайська, російська. У разі потреби, організатори надають послуги перекладу презентацій англійською та китайською мовами.

На захід запрошуються:

  1. Виробники продуктів харчування та напівфабрикатів;
  2. Виробники сільгосппродукції;
  3. Підприємства з конкретними пропозиціями для подальшого експорту до країн ЄС;
  4. Підприємства, що пропонують конкретні проєкти зі співробітництва, які можуть бути передані китайській стороні та викладені на сайті конференції для загального розгляду представниками бізнесу КНР.

 

На даний час організатори проводять підготовчу роботу та збір заявок для участі від Івано-Франківської області.

У разі зацікавленості в участі прохання до 04 лютого 2022 року повідомити апарат Новицької сільської ради за е-mail: kalushinvest@gmail.com.