Фото без опису

Шановні краяни!

Прослухайте інформацію управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Для профілактики захворювання гострою коронавірусною хворобою кожному громадянину слід відповідально дотримуватись санітарно-гігієнічних норм та правил.

При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю, при цьому пам’ятаючи, що самоізоляція є найдієвішим способом убезпечення себе та інших від захворювання. Але, якщо у вас температура вище 38° і важко дихати, одразу викликайте швидку.

На даний час урядом послаблені карантинні обмеження щодо недопущення  поширення гострої корона вірусної хвороби. Так на сьогодні відновлено роботу громадського транспорту, торгівельних закладів, перевезення пасажирів залізничним транспортом, з обмеженнями дозволено проведення спортивних і релігійних заходів та відвідування закладів дошкільної освіти.

Однак дотримуватися правил безпеки в умовах пандемії слід незалежно від того, діє карантин чи ні та щоб запобігти поширення вірусної хвороби їх треба виконувати всім.

Для своєчасного реагування на питання щодо гострої коронавірусної хвороби в області працює гаряча лінія за номером 0-800-501-554.

Шановні краяни! Дотримуйтесь санітарно-гігієнічних норм та правил, щоб не допускати поширення небезпечного захворювання, та бережіть себе.

Прослухати аудіо повідомлення