"РУКА ДОПОМОГИ"

"РУКА ДОПОМОГИ"

  • Переглядів: 20

В Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи 

 Чужих дітей не буває, особливо коли це діти військовослужбовців.

 Чужих дітей не буває, особливо коли це діти військовослужбовців.

  • Переглядів: 63

     Чужих дітей не буває, особливо коли це діти військовослужбовців, які боронять нашу країну у війні із загарбниками. Сім'ї військових, не повинні залишатися одні у цей непростий час. Таку підтримку у своїй діяльності постійно демонструє Спілка Української Молоді. Цього разу сумівці відвідали діток військових у Новицькій територіальній громаді. Приїхали вони не з порожніми руками. Спільно з відділом соціального захисту населення та праці Новицької сільської ради, голова СУМ Андрій Фендик роздали діткам Новицької громади більше 80 подарунків. 

Підтримка, яку відчуваєш серцем.

Підтримка, яку відчуваєш серцем.

  • Переглядів: 509

    Коли почалася війна, не хоті­лося вірити, що вона може затягнутися так надовго. Але ось уже незабаром новорічні та різдвяні свята, а війна все ще триває… Святковий настрій ледь тліє, а в когось його і взагалі немає, адже багато людей покинули свої домівки і змушені проживати в інших регіонах країни.  На даний час в Новицькій громаді свій прихисток знайшли і проживають 250 внутрішньо переміщених осіб. Сьогодні, як ніколи, нам усім важливо підтримувати цих людей душевним теплом та піклуванням.

МОБІЛЬНА МЕДИЧНА БРИГАДА

МОБІЛЬНА МЕДИЧНА БРИГАДА

  • Переглядів: 170

   Забезпечення своєчасного доступу внутрішньо переміщених осіб (ВПО) до якісних медичних послуг – одне з пріоритетних завдань для Міжнародної організації з міграції (МОМ) у межах гуманітарного реагування й допомоги населенню під час війни. На території України, де наразі перебувають тисячі ВПО, МОМ ініціювала роботу мобільних медичних бригад у співпраці з партнерською організацією ТОВ «Медікавер Україна».   

Як не стати жертвою торгівлі людьми під час війни.

Як не стати жертвою торгівлі людьми під час війни.

  • Переглядів: 169

     Торгівля людьми – одна з найбільш актуальних проблем сучасності. Жертвами сучасних форм рабства в усьому світі щорічно стають мільйони людей.  З початку російської військової агресії з України вимушено виїхали вже понад 5 мільйонів людей, більша частина з них – жінки та діти.