Інформація

  • Переглядів: 19

24.02.2023р.у с.Новиця відбулась видача гігієнічних наборів для внутрішньо переміщених осіб Новицької громади. Громадська організація «Громадський центр» «Еталон» (м.Івано Франківськ) передала гуманітарну допомогу Угорської екуменічної служби допомоги у вигляді гігієнічних наборів. Було роздано 50 дитячих та 75 дорослих гігієнічних наборів.

Оголошення

  • Переглядів: 15

Відділ соціального захисту населення та праці Новицької сільської ради повідомляє, що 24.02.2023року в адмінприміщенні Новицької сільської ради за адресою с.Новиця вул.Шевченка,71 буде проводитись видача дорослих та дитячих гігієнічних наборів для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Новицької громади.

Інформація

Інформація

  • Переглядів: 25

20.02.2023р. Семеро дітей шкільного віку з числа внутрішньо переміщених осіб отримали індивідуальні навчальні набори від благодійної організації Save theCHILDREN INTERNATIONAL. Щиро вдячні благодійникам за допомогу!

Оголошення

  • Переглядів: 31

Відділ соціального захисту населення та праці Новицької сільської ради повідомляє, що 20.02.2023 року в адмінприміщенні Новицької сільської ради за адресою с.Новиця, вул.Шевченка, 71 для дітей шкільного віку з числа внутрішньо переміщених осіб  буде проводитись видача гуманітарної допомоги у вигляді індивідуального навчального набору.

Інформація

  • Переглядів: 14

27.01.2023р.у с.Новиця відбулась видача продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб Новицької громади. Громадська організація «Громадський центр» «Еталон» (м.Івано Франківськ) передала гуманітарну допомогу Угорської екуменічної служби допомоги у вигляді продуктових наборів.