Новицька громада

Івано-Франківська область, Калуський район

Графік проведення обласних (місцевих, ОТГ) серпневих студій педагогічних працівників у режимі on-line

Дата: 20.08.2020 13:57
Кількість переглядів: 59

№ з/п

Категорія педагогічних працівників

Дата проведення і час

Хто проводить

Хто реєструється

Місце проведення

Відповідальні особи

1

Педагогічні працівники, відповідальні за викладання математики та фізики,

керівники методичних об'єднань

20.08

10.00

Л. Голуб-Бортняк, П. Якубовський

Л. Лапчак

Новицький ліцей

Л.Лапчак

Х.Струтинська

2

Педагогічні працівники, відповідальні за виховну роботу, керівники методичних об’єднань класних керівників, педагоги-організатори

20.08

11.00

О. Фляк,

О. Риндич,

Л. Келембет

 

М. Коско

 

 

Добровлянський ліцей

М. Коско, Г.Петрів

 

3

Педагогічні працівники, відповідальні за діяльність психологічних служб районів, міст, ОТГ, керівники методичних об’єднань практичних психологів і соціальних педагогів, практичні психологи і соціальні педагоги закладів фахової передвищої, професійно-технічної освіти,  шкіл-інтернатів

20.08

13.00

Л. Підлипна,

О. Хомин,

Т. Глуханюк,

Л. Крикун

Н.Фіцак

Добровлянський ліцей

Н.Фіцак, Г.Петрів

4

Педагогічні працівники, відповідальні за організацію методичної роботи з учителями початкових класів, голови методичних об’єднань

20.08

13.00

Н. Попович,

С. Юсипчук,

О. Мариновська

О.Коршовська

Новицький ліцей

О.Коршовська, Х.Струтинська

5

Педагогічні працівники, відповідальні за викладання предметів художньо-естетичного циклу

21.08

11.00

В. Римар,

О. Третяк

М.Коско

Добровлянський ліцей

М.Коско, Г.Петрів

6

Педагогічні працівники, відповідальні за організацію роботи бібліотек закладів загальної середньої освіти

21.08

13.00

Г. Столярчук,

Г. Адамович

Г.Качур

Новицький ліцей

Г.Качур, Х. Струтинська

7

Педагогічні працівники, відповідальні

за організацію методичної

роботи з учителями фізичної культури та

предмета «Захист України»

21.08

14.00

А. Шпільчак,

І. Лазор

В.Юрків

Підмихайлівський ліцей

В.Юрків, Г.Петрів

8

Педагогічні працівники, відповідальні за викладання географії, економіки, природознавства,  керівники методичних об’єднань

21.08

10.00

С. Подолюк

О.Болехівська

Добровлянський ліцей

О.Болехівська, Л.Васюта, Г.Петрів

9

Педагогічні працівники, відповідальні за викладання біології і екології, керівники методичних об’єднань

21.08

13.00

І. Мердух,

Н. Толоконнікова,

О. Васильків

Л.Васюта

Добровлянський ліцей

Л.Васюта, Г.Петрів

10

Педагогічні працівники, відповідальні за викладання інформатики, керівники методичних об’єднань

21.08

10.00

П. Малий

Л.Лапчак

Новицький ліцей

Л.Лапчак

Х.Струтинська

11

Педагогічні працівники, відповідальні за викладання трудового навчання, керівники методичних об’єднань

21.08

10.00

В. Гащак

Н.Мельниченко

Підмихайлівський ліцей

Н.Мельниченко,

Г.Петрів

12

Педагогічні працівники, відповідальні за викладання української мови і літератури, керівники методичних об’єднань

25.08

13.00

Н. Уманців,

С. Худецька

С.Хацевич

Новицький ліцей

С.Хацевич, Х.Струтинська

13

 

Педагогічні працівники, відповідальні за викладання зарубіжної літератури, російської мови, польської мови, керівники методичних об’єднань

25.08

13.00

Я. Козленко

Г. Базів

Новицький ліцей

Г. Базів,

С.Хацевич, Х.Струтинська

14

Педагогічні працівники, відповідальні за викладання хімії, керівники методичних об’єднань

25.08

10.00

Н. Сенюк

Л.Васюта

Добровлянський ліцей

Л.Васюта

15

Педагогічні працівники, відповідальні за викладання основ здоров’я, керівники методичних об’єднань

25.08

11.00

О. Євчук

Л.Вальнюк

Підмихайлівський ліцей

Л.Вальнюк, Л.Васюта, Г.Петрів

16

Завідувачі методичних кабінетів, директори методичних центрів, працівники відділів (управлінь) освіти ОТГ, відповідальні за організацію методичної роботи 

25.08

11.00

А. Дутчак

С.Туряниця

Відділ освіти

С.Туряниця, О.Болехівська

17

Керівники закладів загальної середньої освіти (директори та заступники)

25.08

13.00

О. Нижник

С.Туряниця

Відділ освіти

С.Туряниця, Г.Петрів, Х.Струтинська

18

Педагогічні працівники, відповідальні за викладання суспільствознавчих предметів, керівники методичних об’єднань

25.08

 13.00 

В. Островський,

С. Бондаренко

О.Когут

Новицький ліцей

О.Когут

19

Педагогічні працівники, відповідальні за дошкільну освіту

25.08

 11.00 

Л. Мінда

Л.Яців

Підмихайлівський ліцей

Л.Яців, Г.Петрів

20

Педагогічні працівники, відповідальні за викладання іноземних мов, керівники методичних об’єднань

25.08

14.00

Ю. Косенко,

І. Богоніс

Т.Клебан

Новицький ліцей

Т.Клебан, С.Туряниця

21

 

Керівники методичних об’єднань, відповідальні за викладання основ християнської етики, керівники методичних об’єднань

25.08

14.00

С. Сміх,

І. Дрогобицький

М.Хоміцька

Новицький ліцей

М.Хоміцька, О.Когут, Х.Струтинська

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь