Фото без опису

27 серпня в управлінні фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели онлайн нараду за допомогою додатку Viber для суб’єктів господарювання, які здійснюють господарську діяльність з виробництва та маркування дерев’яного пакувального матеріалу щодо дотримання фітосанітарних вимог,  передбачених  наказом Міністерства аграрної політики України від 22.12.2005 р. №731.

Участь у нараді взяли 39 суб’єктів господарювання із 47,  які мають дозвіл на виробництво та маркування дерев’яного пакувального матеріалу в Івано-Франківській області.

Під час роботи учасники обговорили наступні питання:

  • проведення самостійних обстежень місць виробництва, як візуально так і за допомогою феромонних пасток та занесення результатів обстежень до «Журналу проведення обстежень місць виробництва дерев’яного пакувального матеріалу»;
  • дотримання процесу виготовлення та термообробки дерев’яного пакувального матеріалу;
  • дотримання правил маркування дерев’яного пакувального матеріалу згідно МСФЗ №15;
  • ведення та своєчасне заповнення «Журналу реєстрації виготовлення та маркування дерев’яного пакувального матеріалу»;
  • адміністративна відповідальність за порушення фітосанітарних правил при виготовленні дерев’яного пакувального матеріалу;
  • недопустимість передачі іменного штампу для маркування ДПМ іншим суб’єктам господарювання.

Суб’єктів господарювання проінформовано, що для визначення фітосанітарного стану місць виробництва та маркування ДПМ протягом вересня 2020 року фітосанітарні  інспектори проведуть відповідні обстеження.