Щасливе життя - це гарне здоров’я. Здоров’я – цінний скарб, про який треба піклуватися щодня.
    Оскільки, майбутнє кожної держави це її молодь, то можна без перебільшення стверджувати, що здорова молодь – запорука майбутнього успіху України, її благополуччя і процвітання.

Щоб навчити цінувати власне здоров’я, виховувати у здобувачів освіти потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом у закладах освіти Новицької ОТГ щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень. Не став винятком і цей рік. Олімпійський тиждень тривав з 7 по 11 вересня.  Юні олімпійці взяли активну участь у різних масових фізкультурно-оздоровчих заходах, інформаційних хвилинках, олімпійських уроках, конкурсах малюнків.

У кожному закладі освіти у рамках «Олімпійського тижня», окрім загальношкільних змагань з волейболу, міні-футболу та тенісного турніру, була представлена особлива «ізюминка». Так, Бережницька гімназія провела урок на тему: «Історія олімпійських ігор», у Добровлянському ліцеї були змагання з армреслінгу та конкурс малюнків на асфальті, здобувачі освіти Новицького ліцею проводили естафету та перетягували канат, у Підмихайлівському ліцеї відкривали спортивний майданчик та організовували зустріч з  майстром спорту з пауерліфтингу Романом Кубраком, Староугринівський ліцей проводив Олімпійську вікторину та «Веселі старти».

Спортивно-оздоровчі заходи в рамках Всеукраїнського олімпійського тижня були змістовними, масовими та веселими, тому всі учасники залишилися задоволеними й щасливими. Ми ще раз переконалися, що в Новицькій ОТГ працюють і вчаться розумні, творчі, сильні, спритні й сміливі люди. Щиро дякуємо організаторам та учасникам Тижня, зичимо їм фізичного здоров’я й краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях!