Фото без опису

Незабаром за підтримки Програми «U-LEAD з Європою: створення та модернізація ЦНАП», у Новицькій територіальній громаді відкриє двері сучасний ЦНАП

   Нагадаємо, що Новицька сільська територіальна громада  визначена громадою-партнером 3 раунду Фази впровадження міжнародної Програми «U-LEAD з Європою»,  що фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Головною метою проекту є наближення якісних та своєчасних адміністративних послуг до людей, а також забезпечення комфортних сучасних умов для персоналу та відвідувачів ЦНАП.

   У рамках проекту у лютому 2020 року було підписано двосторонню Угоду про партнерство. 

За сприянням Програми «U-LEAD з Європою: створення та модернізація ЦНАП» громада отримала:

1. Інституційну допомогу (супровід у підготовці рішень, розпоряджень та документів, навчання персоналу, інформування та залучення мешканців громади.

2. Матеріально-технічну допомогу (меблі, офісну техніку, програмне забезпечення «Вулик», послуги з розробки дизайну приміщення ЦНАП, ознакування та інформаційні стенди).

   Належне приміщення для ЦНАП, що відповідає сучасним вимогам, було визначальною умовою для поставок Програмою «U-LEAD з Європою» матеріально-технічних цінностей, а саме: меблів, комп'ютерної техніки, ознакування та інформаційних стендів. Тому за кошти інфраструктурної субвенції та частково за кошти з місцевого бюджету проведено капітальний ремонт приміщень та створено належні умови із доступністю для людей з особливими потребами. Встановлено пандус, облаштовано санітарну кімнату для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Для відвідувачів з малими дітьми створено комфортні умови: облаштовано дитячий куток, у туалетній кімнаті знаходиться пеленальний столик.

   Основне наше завдання – це створення належного сервісу, забезпечення високого рівня обслуговування та відновлення довіри громадян до влади. Тому ми надзвичайно вдячні Програмі «U-LEAD з Європою: створення та модернізація ЦНАП» за всебічну підтримку.

   Інформуємо про те, що ЦНАП вже працює у тестовому режимі, за адресою: вул. Шевченка,71,

с. Новиця (у приміщенні сільської ради, 1-й поверх), а також створено віддалені робочі місця у старостинських округах (у приміщеннях колишніх сільських рад: с. Добровляни, с. Підмихайля, с. Середній Угринів, с. Берлоги, с. Завій). Станом на сьогоднішній день три старостинські округи (учасники проекту) також отримали сучасну техніку з програмним забезпеченням та меблі.

   У ЦНАП буде облаштовано 5 робочих місць, одне з яких - місце для самообслуговування відвідувачів; будуть надаватися понад 100 видів адміністративних послуг, включно з реєстрацією актів цивільного стану, місця проживання, бізнесу, нерухомості, послугами соціального характеру, нотаріальними послугами,  послугами з питань землеустрою, житлово-комунального господарства та іншими послугами місцевого значення, які є соціально важливими та необхідними для мешканців громади.

Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису