Фото без опису

Оголошення про конкурс на заміщення посад директорів закладів загальної середньої освіти Новицької сільської ради

 

     Відділ освіти Новицької сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти у зв’язку із завершенням у керівників строкових трудових договорів (контрактів):

 

 • Бережницької гімназії Новицької сільської ради Калуського району Івано-Франківської області (адреса: 77353, вул. Грушевського,24 с. Бережниця Калуський район Івано-Франківська область)
 • Завійської гімназії Новицької сільської ради Калуського району Івано-Франківської області (адреса: 77356 вул.Данила Галицького, 215 с.Завій Калуський район Івано-Франківська область)

 

 Найменування посади та умови праці:

Директор закладу загальної середньої освіти.

Посадовий оклад, надбавки, премії та доплати встановлюються згідно контракту, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 р. № 974 «Про внесення змін у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2012 р. № 1298 та від 28.12.2016 р. № 1037 «Про оплату праці працівників установ та організацій окремих галузей бюджетної сфери», статті 3 Закону України від 06.12.2016 р. № 1774-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України».

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора закладу освіти:

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психологічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі:

 1. Заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 2. Автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
 3. Копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
 4. Копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста), у разі наявності присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
 5. Копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
 6. Довідку про відсутність судимості;
 7. Згоду на відеофіксацію;
 8. Медичні довідки про стан здоровя, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоровя за формами Ф140/о та Ф122/о;
 9. 2 фотокартки (4*6 см.);
 10. Мотиваційний лист, складений у довільній формі.
 11. Програму розвитку закладу на шість років (на два роки – для особи, яка претендує на посаду керівника закладу освіти вперше), у якій повинні бути чітко відображені заходи, які вживатимуться претендентом на вирішення проблем, що будуть вживатися з метою забезпечення фінансово-господарської стійкості закладу та підвищення його діяльності.

     Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості. Відповідальність за достовірність поданих документів несе особа, яка подає документи для участі у конкурсі.

Місце та строк подання документів:

   Документи приймаються упродовж 30 календарних днів із дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу у відділі освіти Новицької сільської ради за адресою: вулиця Т.Шевченка, 71, село Новиця, 77360.

Дата, місце проведення конкурсного відбору:

За рішенням конкурсної комісії дата і час, місце проведення конкурсного відбору будуть повідомлені додатково.

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору:

Струтинська Христина Дмитрівна, 0992803371, osvitanov@ukr.net

 

Нормативно-правова база доступна за посиланням Рішення Новицької сільської ради від 10.02.2021 р. № 190-4/2021«Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу освіти Новицької сільської ради у новій редакції» | novotg.gov.ua