Фото без опису

    Напередодні проведення засідання сьомої сесії Новицької сільської ради комісія із числа депутатів та керівників сільської ради здійснили виїзди в населені пункти Новицької громади (Старий Угринів, Середній Угринів, Добровляни, Підмихайля, Бережниця, Новиця, Берлоги), з метою ознайомлення з проблемами та  потребами закладів медицини. Двічі відхилене прийняття рішення про затвердження фінансового плану Новицького  центру надання медико-санітарної допомоги стало поштовхом до передчасного розгляду звіту за відпрацьований період даного комунального підприємства.

     На що зверталася увага? Найперше комісія вивчала матеріально-технічний стан та забезпечення закладів, які в свою чергу впливають на умови роботи медичних працівників та перебування пацієнтів, а також на умови оплати праці.

    Комісія відзначила працю та належну  увагу медичних працівників до жителів громади, а також самовіддану роботу окремих працівників у підтриманні чистоти і порядку як  в приміщеннях так і на території.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису