У партнерстві з ПРООН в області долатимуть наслідки поширення COVID-19

  • 1738

Минулого тижня в облдержадміністрації відбулося засідання консультаційної групи з підготовки та реалізації плану дій щодо подолання наслідків поширення COVID-19 у Івано-Франківській області.

Засідання провели фахівці ОДА спільно з представниками Програми розвитку ООН, громад області та громадських організацій у рамках реалізації проєкту «Місцеве соціально-економічне відновлення». Зазначимо, що склад консультаційної групи затверджено розпорядженням облдержадміністрації від 9 червня 2021 № 214. Її завдання – розроблення плану дій щодо подолання наслідків поширення COVID-19 у Івано-Франківській області в партнерстві з ПРООН та забезпечення його подальшої реалізації.

Під час зустрічі директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА Сергій Подошва розповів про підтримку ПРООН у подоланні наслідків поширення COVID-19 в області та реалізації місцевих ініціатив у сферах охорони здоров’я, освіти, місцевого економічного розвитку, а також зниження ризику стихійних лих. Посадовець акцентував увагу, що для участі у проєкті громадам необхідно до 16 липня 2021 року подати заявку та заповнити опитувальник щодо подолання наслідків поширення СОVID-19.

Керівник програми ПРООН з розвитку регіонів Мустафа Саіт-Аметов презентував основні компоненти проєкту «Місцеве соціально-економічне відновлення», поінформував про можливості громад для подолання наслідків захворювання, надав вичерпні відповіді на запитання учасників щодо фінансової забезпеченості проєкту, партнерів, терміну реалізації.

Регіональна координаторка ПРООН в Івано-Франківській області Леся Попелюх акцентувала увагу учасників на умовах конкурсу місцевих ініціатив, суб’єктах надання заявок, навела приклади успішних кейсів, які можуть бути корисними для громад області.

Коментарі

Ваш коментар може бути першим :)

Написати коментар