Відзначення 30-і річниці Незалежності України у Новицькій територіальній громаді розпочалися у неділю 22 серпня за участю старостинських округів. Старости, працівники культури, освітяни створили шедеври оберегів України, відтворили 30- літню історію своїх населених пунктів у фотографіях, частували всіх відпочиваючих стравами бойківської кухні. Бажаючих частували свіжоприготовленим баношем. Природа, краєвиди й погода сприяли змістовному дозвіллю!

 23 серпня - День Державного Прапора України відзначили в Старому Угринові на території Меморіального комплексу Степана Бандери.

   23.08.2021р. о 12.00 год. відбулося підняття Державного Прапора України в с. Новиця та урочиста сесія за участю депутатів І демократичного скликання населених пунктів, які увійшли до Новицькоі територіальної громади. Надзвичайно цікаво було почути живу історію свого рідного краю з вуст очевидців .

   24 серпня у храмах відслужили Святкові Літургії, а в закладах культури Новицькоі територіальної громади відбулися святкові концерти.

Зі святом Незалежності, дорогі українці!