Фото без описуОголошення про конкурс на заміщення вакантної посади
 

 

Відповідно до Закону України «Про культуру»:

Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади:

завідувача Народного дому с. Грабівка КЗ «Центр культури та дозвілля»

 

Загальні вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

 

Обмеження щодо кандидатів: завідувачем Народного дому не може бути призначена особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або

не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення.

 

Перелік документів для кандидатів:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону «Про захист персональних даних»;

 

- автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомість про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборчих посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомість про наявність чи відсутність судимості;

 

- копія документа, що посвідчує особу, копії документів про освіту;

 

- мотиваційний лист довільної форми;

 

- копію трудової книжки.

 

Перелік зазначених документів є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

 

Про дату та час проведення засідань конкурсної комісії претенденти додатково повідомляються за вказаними контактними номерами телефону та/або адресу електронної пошти.

 

Заяви та додані до них документи приймаються упродовж 2-х тижнів з дня оголошення конкурсу за адресою: с. Новиця, вул. Шевченка, 77 А, Калуський р-н, Івано-Франківської обл.

 

Довідки за телефоном: +380 (68) 220 90 45