Вчора 25 листопада, за участі керівника програми ПРООН з розвитку регіонів Мустафи Саіт-Аметова у форматі онлайн відбулося засідання консультаційної групи з підготовки та реалізації плану дій щодо подолання наслідків поширення COVID-19 у Івано-Франківській області в партнерстві з ПРООН.

Відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння щодо сталого розвитку між Програмою розвитку ООН, облдержадміністрацією та обласною радою у червні 2021 року розпочато реалізацію проєкту «Місцеве соціально-економічне відновлення».

Керівник програми ПРООН з розвитку регіонів Мустафа Саіт-Аметов повідомив, що метою проекту «Місцеве соціально-економічне відновлення» є сприяння сталому місцевому соціально-економічному розвитку шляхом підтримки регіональних та місцевих органів влади у сфері планування та впровадження заходів із протидії негативним наслідкам впливу пандемії COVID-19 на соціально-економічний розвиток, а також сприяння прогресу в досягненні Цілей сталого розвитку.

Презентацію ініціатив громадського сектору з протидії наслідкам пандемії COVID-19 провела регіональна координаторка ПРООН в Івано-Франківській області Леся Попелюх.

Заступник голови облдержадміністрації Богдан Футерко зазначив, що спільними зусиллями з Програмою розвитку ООН вдасться залучити інвестиції донорів з числа представництв міжнародних проектів і програм, які працюють в Україні для максимальної реалізації розробленого Плану заходів із подолання негативного впливу пандемії COVID-19 на соціально-економічний розвиток Івано-Франківської області на 2021-2023 роки.

Довідково

Для участі у проєкті «Місцеве соціально-економічне відновлення» заявники подавали Заявку на конкурс місцевих ініціатив та заповнювали Опитувальник щодо подолання наслідків поширення СОVID-19 у Івано-Франківській області.

За підсумками наданих заявок сформовано План заходів з подолання негативного впливу гострої респіраторної хвороби COVID-19 на соціально-економічний розвиток Івано-Франківської області, до якого ввійшли 137 проєктів на загальну суму понад 204 млн гривень.

Фото без опису