Фото без опису 

 У Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, за підтримки Офісу Президента України, Міністерства економіки України та Міністерства аграрної політики та продовольства України, для об’єднання зусиль виробників та переробників харчових продуктів, забезпечення безперебійної роботи харчової промисловості, відновлення логістичних ланцюгів постачання харчових продуктів тощо, із залученням донорів та організаторів гуманітарної допомоги, було створено Національну платформу продовольчої безпеки (https://dpss.creatio.com) (далі – Платформа) та Робочу групу для підготовки рекомендацій щодо виконання визначених завдань, зокрема у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів.

Станом на 11.04.2022 до Платформи долучилися вже більше 2000 користувачів, серед яких:

– військові адміністрації;

– територіальні громади;

– підприємства – виробники продукції;

– торговельні мережі та просто крамниці;

– спілки й організації, що займаються формуванням та доставкою гуманітарних вантажів;

– підприємства та ФОПи, що надають логістичні послуги.

За допомогою Платформи можна:

– спланувати комерційні операції між продавцем та покупцем готової продукції;

– знайти та замовити необхідні для виробництва інгредієнти в діючих виробництв та експортерів;

– залишити власну потребу/замовлення в продуктах на гуманітарній  та комерційній основах, що може суттєво допомогти при проведенні тендерних закупівель;

– знайти покупця для комерційного товару.

Реєстрація та робота на Платформі dpss.creatio.com безкоштовна. Ознайомитися з інструкцією користувача можна на початковій сторінці Платформи. Постійну підтримку можна отримати за телефоном 098 132 67 05.