1 червня в Україні відзначається Міжнародний день захисту дітей, який також називають День дітей або Дитячий день. День запроваджений з метою привернення уваги до проблем дотримання прав і охорони  дитини.

   У часі війни День захисту дітей сприймається по-іншому – ми, дорослі, сильніше відчуваємо наскільки важливо захистити, оберігати, загородити від всіх негараздів наших дітей, тобто наше майбутнє.

   З нагоди свята, 1 червня, у парку с.Новиця відбулася дитяча програма «Дитячі посмішки». Дітлахів зі святом привітали секретар Новицької сільської ради Наталія Мельник від імені сільського голови Богдана Дадяка та Новицької сільської ради та начальник служби у справах дітей Калуської РДА Світлана Кіндрат від Калуської районної державної адміністрації.

    Організаторами дитячого свята були Центр культури та дозвілля  Новицької сільської ради та служба у справах дітей Новицької сільської ради. Конкурси та розваги для дітей проводила методист Центру культури та дозвілля Валентина Турчиняк

   Сьогодні парк у Новиці наповнився дитячим сміхом, радістю та позитивними емоціями. Діти веселилися, танцювали, малювали, співали і просто раділи першому дню літа! Поруч з ними кожен дорослий хоча б на хвилину також ставав дитиною.

    В сучасних українських дітей тимчасово вкрали безтурботне дитинство, але ми впевнено боремося за їхнє майбутнє.

    Захистимо дітей – захистимо наше майбутнє!