ВІСІМНАДЦЯТА СЕСІЯ У ТИЛОВІЙ ОБЛАСТІ

  • 1310

   

    8 червня 2022 року відбулася вісімнадцята сесія Новицької сільської ради. Непрості завдання покладаються на  орган місцевого самоврядування в тиловій області, особливо у воєнний час.

      Першочерговими, як зазвичай, на сесії депутати розглядали бюджетні питання: надходження коштів та їх використання закладами та установами територіальної громади, а також підтримка учасників АТО, ООС та членів їх сімей, соціального захисту населення у 2021 році. Сільський голова Богдан Дадяк зазначив, що у міжсесійний період у воєнний час бувають різні моменти, у тому числі і трагічні – поховання військовослужбовців.  Це найбільші і найтяжчі втрати для родин і громади в цілому. Всі витрати на поховання військовослужбовців взяла на себе сільська рада.

      Особлива увага приділяється дітям, захисту їхніх прав та законних інтересів. З червня 2021 року в громаді діє цільова програма  попередження дитячої бездоглядності та безпритульності серед дітей, соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав на  2021-2025 роки. Всі діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які перебувають на первинному обліку служби влаштовані під опіку, піклування громадян.

        Важливим питанням розгляду було затвердження планової мережі закладів освіти на 2022-2023 навчальний  рік, яке доповіла начальниця відділу освіти Світлана Туряниця. Відповідно до кількості здобувачів освіти – 1312 -  на території громади діятимуть 4 гімназії, 4 ліцеї та Берлогівський дитячий садочок. Сільський голова засвідчив слова подяки та пошани педагогам та всім працівникам освітньої галузі за працю. А  також наголосив, що завдяки законодавцю, заробітна плата вчителя є захищеною, тому що громада отримує освітню субвенцію. Але всі повинні пам’ятати, що на вершині всього - є учень. З фінансової сторони кожна дитина «приносить» 35 тисяч гривень в рік в освітянський бюджет.

      Також депутати заслухали звіт про роботу комунального підприємства «Новицький центр первинної медико-санітарної допомоги» за 2021 рік, який прийняли до відома.

       Оскільки, в Україні оголошено воєнний стан, то розглядалися земельні питання щодо надання в оренду ділянок комунальної власності.

 

 

 

Коментарі

Ваш коментар може бути першим :)

Написати коментар