Новицька ТГ Ірина МОТРЯ

До уваги мешканців Новицької територіальної громади!

   Запрошуємо до обговорення «Проєкту детального планування території земельної ділянки площею 0,1863 га, для будівництва житлового будинку,господарських будівель та споруд в урочищі «Баня» в с. Завій»

   Проєкт детального планування території виконується для визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами, уточнення планувальної структури і функціонального призначення території.       

   Вказаний детальний план території розроблений на підставі рішення Новицької сільської ради «Про надання дозволу на розроблення детального планування території» від 11.08.2021р. № 801-9/2021.

   Основою для розробки «Детального плану території на земельну ділянку площею 0,1863 га, для будівництва житлового будинку,господарських будівель та споруд в урочищі «Баня» в с. Завій Калуського району Івано-Франківської області» є завдання замовника – Новицької сільської ради, яке надане ПП «ГеоУкрПроект» (кваліфікаційний сертифікат архітектора Гавриленко А. М. серія АА №002359).

   Детальний план території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення об’єктів містобудування, визначення цільового призначення земельної ділянки, будівництво та благоустрій територій.

   Виконання детального плану території пов’язано з необхідністю деталізації рішень діючого Генерального плану с. Завій, уточнення окремих його положень, пов’язаних з розміщенням житла та інших об’єктів містобудування.

   З проєктом містобудівної документації можна ознайомитись на офіційному сайті Новицької сільської ради. Відповідальною особою за організацію розгляду пропозицій є начальник відділу земельних відносин, архітектури та комунальної власності Новицької сільської ради – Мотря Ірина Степанівна.

   Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проєкту детального плану території триватиме до 25.07.2022 р.

   Пропозиції громадськості надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил на адресу: 77360, вул. Шевченка, 71 c. Новиця.

   26.07.2022 року о 14.00 відбудеться громадське обговорення вищевказаного проекту детального планування території.

   Місце проведення: вул. Шевченка, 71 (кабінет 213) в разі скасування карантинних обмежень пов'язаних з пандемією COVID-19.

   Матеріали проекту детального плану території : ДОКУМЕНТИ