22 серпня 2022 року на виконання наказу відділу освіти від 15.08.2022 р. № 26 проведено огляд готовності закладів освіти Новицької ТГ  до нового 2022-2023 навчального року та опалювального сезону в умовах воєнного стану.

   Робоча група на чолі  із заступником Новицького сільського голови Ігорем Пробоївим відвідала всі заклади освіти, що перебувають у комунальній власності Новицької сільської ради. У ході об’їзду обстежено готовність фонду захисних споруд та приміщення закладів освіти, пришкільних територій, перевірено підготовку тепломереж, організацію роботи з охорони праці, медичного обслуговування дітей та працівників, санітарний стан харчоблоків та забезпечення технологічним обладнанням, меблями, посудом тощо.

  Під час проведення комісійного огляду робочою групою встановлено таке:  у шести закладах наявні укриття (одне ПРУ та п’ять найпростіших укриттів), в одному ЗЗСО станом на вказану дату тривають роботи щодо створення найпростішого укриття та один заклад має укладений договір на користування укриттям прилеглого закладу освіти.

  У всіх закладах освіти проведені косметичні ремонти класних, групових  кімнат, харчоблоків, їдалень, спортивних залів, спортивних майданчиків.

   У цілому за результатами об’їзду можна стверджувати, що ЗЗСО Новицької сільської ради відповідають санітарно-гігієнічним нормам, нормам протипожежної безпеки, матеріально і технічно забезпечені для відповідного початку навчального року та успішного проведення освітнього процесу в умовах воєнного стану.

   Робочою групою складено акти перевірки готовності закладу освіти до роботи в новому 2022-2023 навчальному році та акти оцінки об’єктів щодо можливого їх використання як найпростіших укриттів.