Фото без опису

      30 вересня Україна відзначає день усиновлення. Це свято доброти та  милосердя,  яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це національне свято усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів,  всіх людей, що прийняли в свої сім’ї дітей, які при різних обставинах втратили свої рідні сім’ї.

    Усиновлення – це важливий та відповідальний крок, який потребує великої духовної сили, віри, надії, любові та мудрості.

        З метою забезпечення права кожної дитини на виховання в сім’ї, в Україні швидкими темпами розвивається система усиновлення, яке є прикладом відродження справжніх родинних цінностей та збереження сім’ї.

       Усиновлювачі заслуговують на велику повагу та пошану оточуючих. Добро і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти – це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки. Турбота про них – наша спільна мета, обов’язок суспільства, держави.

      На сьогоднішній день на території Новицької громади  функціонує 2  прийомні сім’ї, в яких виховується 5 дітей, позбавлених батьківського піклування, 7 діток, усиновлених громадянами нашої громади. 9 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, проживають в сім’ях опікунів, піклувальників. Ці сім’ї дали кожній дитині найважливіше – щастя мати родину, батьківську турботу і тепло. Але є хлопчики і дівчатка, які ще чекають такої бажаної для них родини.

      Щиро сподіваємося, що серед читачів цієї статті є люди, які своєю любов’ю, милосердям і турботою відкриють свої серця і двері домівок для цих дітей. Пам’ятайте - дитина чекає на Вас!

    Хочеться побажати батькам і діткам міцного здоров’я, віри в добро, натхнення, терпіння і обов’язково любові. Хай у Ваших домівках завжди панують спокій і затишок, нехай Ваше життя буде безхмарним та заможним.

    Нехай прийняте Вами рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих рішень у Вашому житті.

 

                                                                                                                    Служба у справах дітей Новицької сільської ради