…Люблять діти Миколая,
Шану кожен віддає.
Хто в мольбах його благає,
Всім він поміч подає.
Через нього Божа ласка
З неба сходить до людей.
Миколайчику, будь ласка,
Завітай до всіх дітей.

         Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Зимова казка розпочинається 19 грудня, коли вся Україна відзначає День Святого Миколая. День Святого Миколая – це день святкування та вшанування пам’яті Святого Миколая. Кожен з нас в дитинстві любив знаходити подарунки під подушками, так i зараз, за традицією, наші діти отримують подарунки, вірять у диво, яке творить Святий Миколай i вчаться в святого бути милосердними. 

          Ось уже четвертий рік поспіль напередодні Дня Святого Миколая працівники соціального захисту населення та праці Новицької сільської ради відвідують міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей в с.Мединя.      У темні часи добре видно світлих людей, тож дякуємо всім, хто , не зважаючи ні на які труднощі допоміг приготувати подарунки для найбільш потребуючих дітей, а саме: Бережницькій гімназії, Підмихайлівському ліцею, депутату Новицької громади Яціву Василю Васильовичу та працівникам сільської ради. Цього року 25 діток отримали подарунки від Святого Миколая. Діти , котрі залишились без батьківської любові та підтримки відчули, що про них дбають.

Позитивні емоції переповнювали усіх, адже так невимовно гарно відчути себе ангелом, що розносить подарунки від Святого Миколая!