Фото без опису

         Це страшне і нелюдське явище, яке відбувалося в період 1933-1945-х років і що отримало назву - Голокост, що призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших нацменшин, породжене ненавистю і фанатизмом, затятим расизмом і принизливими забобонами, які панували тоді в фашистської Німеччини - НЕ ПОВИННО ПОВТОРИТИСЯ!   

         Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, який відзначається 27-го січня, прийнятий на офіційному рівні Генеральною Асамблеєю ООН 1-го листопада 2005-го року, резолюція A/RES/60/7 .

Разом зі світовою громадськістю український народ поділяє біль за жертвами цієї жахливої трагедії минулого століття, яка не оминула тоді і наші землі. Наш народ не лише поділяє цей біль, а і вповні його розуміє, бо нині, вже у ХХІ столітті, ми теж переживаємо велику трагедію цілеспрямованого знищення нашого мирного народу.

         У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі і прагнемо співчувати всьому цьому болю та втраті, ім’я якої Голокост. Її ніяк не заповнити. Вже не запобігти. Але нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися! Будемо пам’ятати...   

 

 

 

 

З повагою,

Новицький сільський голова                                           Богдан ДАДЯК