Фото без опису

Вступайте до «Гвардії наступу»: у Новицькій громаді йшлося про рекрутингову кампанію

У МВС України триває процес формування штурмових бригад «Гвардія наступу», що мають посилити Сили оборони держави з метою звільнення тимчасово окупованих територій України. Це – 8 штурмових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Держприкордонслужби, які мають стати у стрій вже 1 квітня.

Нові бригади будуть посилювати наші сили оборони при звільненні всіх українських земель.

До яких підрозділів записується найбільша кількість добровольців і як можна стати бійцем однієї з 8-ми штурмових бригад, рекрутери «Гвардії наступу» ознайомлювали у Новицькій громаді. Зокрема, поспілкувалися з працівниками сільської ради та відвідувачами – мешканцями громади, а також побували у центрі надання адміністративних послуг, де провели рекрутингову кампанію.

У заході взяли участь працівники профільних структурних підрозділів райдержадміністрації, представники сільської ради, представники Нацполіції, Національної гвардії і районного центру комплектування та соціальної підтримки.

Підчас зустрічі розглянули детальну інформацію щодо штурмових бригад та обговорили питання, якими найчастіше цікавляться вмотивовані добровольці.

Нагадаємо, високо вмотивовані патріоти, які прагнуть перемоги України в боротьбі з російським загарбником, можуть долучитися до лав однодумців. Доукомплектація нових підрозділів відбуватиметься винятково з добровольців.

Долучитися до них можна у ЦНАПі в Калуші, по вул. Богдана Хмельницького, 52, та в Долині, по вул. Грушевського, 18.

А загалом на теренах Прикарпаття у 8-ми ЦНАПах можна вступити до лав «Гвардії наступу». ЦНАПи працюють щодня з 9:00 до 19:00 год.

Якщо потрібно обміркувати рішення, є запис онлайн. Заповнюється типова анкета кандидата, і згодом підрозділи комплектування зв’язуються із добровольцем для подальшої роботи. Для запису необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.

Також подати заявку можна через сайт (https://storm.mvs.gov.ua/) «Гвардії наступу». Час повертати своє. Приєднуйся!