Звіт сільського голови, зміни до бюджету, програми –

далеко неповний перелік питань 24 сесії

       15 березня 2023 р. відбулася чергова 24 сесія Новицької сільської ради, у роботі якої взяли участь 19 депутатів, керівники відділів та установ. Як прожила 2022 рік Новицька громада, у склад якої входить десять населених пунктів – звучало у звіті голови Богдана Дадяка.  

    Завдяки активній та відповідальній праці депутатів сільської ради, членів виконавчого  комітету,  добросовісному виконанню посадових обов’язків працівниками сільської ради та, враховуючи попередній досвід роботи, ми планували  працювати з новими проєктами, хотіли багато чого змінити  на створення безпечних умов проживання людей у громаді.  І всі проєкти впроваджувати разом із жителями громади.

24 лютого 2022 року назавжди розділило життя українців на   ДО.. .  і    ПІСЛЯ…

    З перших днів повномасштабної війни жителі всіх десяти сіл в т.ч. пенсіонери, діти, релігійні громади, працівники сільської ради, старостинських округів, всіх закладів та установ  Новицької громади збирали кошти потребуючим, приймали внутрішньо переміщених людей понад півтори тисячі, готували відправлення продуктів і спорядження Захисникам України та продуктів жителям окупованих територій і добросовісно працювали на розвиток громади.

     При формуванні бюджетного року, при внесенні змін до бюджету 2022 року, при прийнятті Програм депутати на 8 сесіях визначали пріоритети для Перемоги УКРАЇНИ  та розвиток громади. Попри воєнний стан, минулого року вдалося забезпечити основні напрямки життєдіяльності нашої громади. Звіт Новицького сільського голови за 2022 рік | Новицька територіальна громада (novotg.gov.ua)

   

 

Які внесено зміни до бюджету Новицької сільської ради на 2023 рік?

      Чи можна і яких покращень слід  очікувати  в громаді внаслідок прийнятих змін за кошти бюджету громади в сумі 4 мільйони 980 тисяч гривень?

      Депутати прийняли рішення придбати для громади за кошти місцевого бюджету новий екскаватор-навантажувач, через тендерну процедуру, приблизною вартістю понад 3 мільйони гривень. А також передати 1 мільйон 600 тисяч гривень,  як  субвенцію обласному бюджету для ДП «Дороги Прикарпаття», на ремонт доріг районного значення, які не є на балансі громади, а саме: 1 мільйон  гривень -   «Добровляни – Завій», 600 тисяч гривень  по 100 тисяч гривень на кожну із ділянок дороги: Підмихайля – Бережниця , Берлоги – Топільське  в межах с. Берлоги, Вістова – Підмихайля  в межах с. Підмихайля та  Новиця – Середній Угринів в межах с. Середній Угринів

Вирішили виділити кошти в сумі 380 тисяч гривень для співфінансування  на реалізацію дванадцятого проєкту-переможця обласного конкурсу на утеплення фасаду Підмихайлівської дитячої школи мистецтв.

Інші, життєво важливі для громади, проблемні питання…

      Прийняли екологічну програму та внесли зміни до програми соціального захисту населення на 2023-2025 роки, заслухали та обговорили інформацію начальника відділу соціального захисту населення та праці Новицької сільської ради Руслани Данів про виконання у 2022 році  заходів Програми соціального захисту населення, соціальної підтримки учасників АТО, ООС та членів їх сімей. Про роботу постійної комісії сільської ради з питань освіти, культури,молоді і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту за 2021- 2022 роки звітувала Іванна Василів.

    Депутати розглянули 63 земельні питання жителів громади, що стосуються затвердження технічної документації для будівництва і обслуговування житлового будинку, надання дозволу на виготовлення технічної документації для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та укладення договору оренди на земельну ділянку .