Фото без опису

 

Вітаю Новицьку територіальну громаду та всіх українців з Днем Героїв!

 

   Сьогодні вся Україна віддає шану Героям України всіх часів. Героям, які поклали життя за незалежність та свободу України. Героям, які захищали святу українську землю від ворогів.

   Українські герої – це прості люди, жінки та чоловіки, хлопці та дівчата, діти та літні люди, які стали до лав: руських дружин великого князя Святослава і короля Данила козацьких полків Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Івана Виговського, Української Галицької Армії Мирона Тарнавського Січових стрільців, Дмитра Вітовського, Армії Української Народної Республіки, Симона Петлюри, Організації Українських Націоналістів, Євгена Коновальця і Степана Бандери, Української Повстанської Армії, Романа Шухевича, активісти визвольного руху шестидесятників, творці Революції Гідності.

   Українські герої – це прості українці, які у складі Збройних сил України, Територіальної оборони, Нацполіції, Нацгвардії, СБУ та добробатів знищують московську нечисть.

   Українські герої – прості українці, які стали волонтерами і цілодобово працюють задля допомоги українській армії та жертвам московської орди.

   Я з упевненістю можу сказати, що Українці – це нація Героїв.

   Це довели Герої минулого, це зараз доводять Герої сучасності.

   Ми довели всьому світу, що українці – не лише творці своєї власної історії. Сьогодні – українці творять нову історію Європи та світу.

   Вічна пам’ять всіх загиблим Героям. Здоров’я та Божого благословення захисникам України!

   Миру нам всім після перемоги над нашим багатовіковим московським ворогом.

Зі святом, Українці!

Зі святом, Герої!

Слава Україні!

Героям Слава!

 

 

 

 

 

З повагою,

Новицький сільський голова                                  Богдан ДАДЯК