Фото без опису

Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» та Міжнародний благодійний фонд «Незламна українська нація» проводять підготовку над Національним благодійним проєктом «Гордість і слава України».  

Його мета розповісти суспільству та вшанувати незламних, успішних українців, які сьогодні стоять на захисті нашої країни, а також тих, хто своїми добрими справами і конкретними людськими вчинками забезпечують життєдіяльність країни, добробут населення, допомагають ЗСУ та об’єднують націю. Це наші волонтери, меценати, благодійники, лікарі, політики, працівники культури, бізнесмени, освітяни та всім, хто щодня на своєму рівні робить неможливе, змінює наш світ на краще, хто під час війни досягає значних успіхів та прикладає максимум зусиль для нашої спільної Перемоги над ворогом.

Для визначення номінантів створено Організаційну раду до якої надходять списки учасників згідно наданих рекомендацій. Відзначення національним визнанням «Гордість і слава України» з врученням нагород відбудеться в місті Києві. Про успіхи, досягнення, життєві шляхи розповість Книга пошани до якої учасники подають свої документальні матеріали. Зібрані кошти спонсорів та меценатів направляються на потреби ЗСУ та організацію заходу.

Наші контакти:

ukraininnation2023@gmail.com

http://galaktika2005.com.ua,

https://www.ukrainiannation.com