До уваги чоловіків віком від 18 до 60 років, що переїхали до населених пунктів Новицької територіальної громади з тимчасово окупованих територій  або з зони ведення бойових дій!

Відповідно до вимог чинного законодавства України вам необхідно звернутися до Калуського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (м.Калуш, вул. С.Бандери, 25, Калуський РТЦК та СП.)  для постановки на військовий облік.

Консультації з питань, які виникають у громадян щодо проходження військової служби за контрактом можна отримати звернувшись за телефоном

(034-72)6-67-17 та за адресою:

м.Калуш, вул. С.Бандери, 25, Калуський РТЦК та СП.

Фото без опису

Калуський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки запрошує громадян України, бажаючих пов’язати свою подальшу долю із Збройними Силами України, на військову службу за контрактом для реалізації свого громадського обов’язку по захисту Батьківщини.

ПЕРЕВАГИ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ:

✅Гідне щомісячне грошове забезпечення

✅Гарантоване підвищення грошового забезпечення у ході просування по службі.

✅Додаткова щомісячна виплата за участь в операції об’єднаних сил(ООС).

✅Після укладення першого контракту військовослужбовцям виплачується одноразова грошова винагорода (в залежності від встановленого Урядом прожиткового мінімуму) в розмірах);

✅Щорічна матеріальна допомога на оздоровлення.

✅Щорічна матеріальна допомога для вирішення соціально побутових питань.

✅Соціальний пакет

✅Безоплатне забезпечення речовим майном;

✅Харчування за рахунок держави;

✅Безоплатна медична допомога військовослужбовцям у військових медичних закладах.

✅Пільгове санаторно-курортне лікування військовослужбовців та членів їх сімей.

✅Виплата грошової компенсації за піднайом житла.

✅Збереження місця роботи, посади та середньомісячної заробітної плати за рахунок державного бюджету при укладенні (продовженні) контракту (під час дії особливого періоду).

✅Щорічна відпустка – не менше 30 календарних днів(матеріальна допомога на оздоровлення). Отже, обираючи професію захисника Батьківщини, громадяни матимуть не тільки всі перспективи для кар’єрного зросту, а й стабільну основу для соціальної і економічної захищеності.