Фото без опису

              Ситуація неоголошеної війни є на даний час для нашої держави найболючішою проблемою. Військові дії на сході країни принесли в оселі військовослужбовців не лише переживання за життя і долю рідних і близьких , а лягли додатковими господарськими клопотами утримання своїх сімей. Звичайно, всі наші хлопці, які знаходяться в зоні бойових дій, які захищають нас є мужніми і відданими своїй батьківщині. Але для того, щоб цей захист постійно зміцнювався потрібно нам усім не залишатися осторонь і виявляти неухильну турботу як про воїнів так і про їхні родини. Допомога сім’ям військовослужбовців є одним з першочергових завдань Новицької сільської ради, адже ті хлопці, які мали б допомагати своїм сім’ям, тепер виконують складні і небезпечні завдання батьківщини. А в той же час у них вдома залишились дружини, діти та батьки.
             Саме з цією метою з ініціативи Спілки Української Молоді, відділу соціального захисту населення та праці Новицької сільської ради та допомоги старости Добровлянського старостинського округу і працівників центру культури та дозвілля  11 травня в народному домі с.Добровляни відбувся невеликий але яскравий і теплий захід для дітей чиї батьки зараз боронять державу, і дітей воїнів, які загинули захищаючи Україну.

Калуський театр Молоді «Silentium» під керівництвом режисера Дмитра Карачуна представили комедійну виставу по однойменному твору О’Генрі «Вождь червоношкірих». Всі присутні були в захопленні від веселої, цікавої та повчальної вистави.

             На завершення свята від Спілки Української Молоді діти військовослужбовців отримали подарунки. Голова спілки Андрій Фендик у своєму виступі наголосив: «…Звісно, що охопити своєю увагою всіх ми не зможемо. Однак, віримо, що ця увага зігріє серця тих родин, які втратили рідну людину, та діток, які не бачили довгий час своїх батьків, бо вони стоять на захисті нашої держави. Це найменше, як ми можемо завдячити нашим військовим.»

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису