Фото без опису

Зараз триває повномасштабна війна росії проти України – вона ще розпочалася в 2014 році, за цей період,  дуже багато військовослужбовців загинуло,  пропадають безвісти, і попадають в полон. І ми про це бачимо постійно, це наша реальність. Але в цій ситуації треба зосередити увагу не тільки на військових, а на тих, хто залишається, тобто на їхніх дружинах, дітях, матерях. І якраз цей біль втрати або біль невідання несуть ці жінки. Відповідно, для того, щоб легше переносити ці випробування, потрібно постійно підтримувати ці родин – бо разом легше.  В Новицькій громаді постійно ведеться робота з сім’ями військовослужбовців - надається матеріальна допомога, організовуються екскурсійні поїздки, діти залучаються до різноманітних заходів.                                                                       

       За сприяння працівників апарату Новицької сільської ради саме для таких родин 21 травня організовано поїздку в Манявський Хресто-Воздвиженський чоловічий монастир (Манявський Скит), а бо ще як його називають Український Афон,  для духовного спілкування та молитви. Кожен зміг відчути дотик Бога, який виливає свою любов і милосердя, особливо на тих, хто страждає та несе важкі хрести життя. Окрім спільної молитви, кожен мав час приватно помолитися перед іконами в храмі – кожен зі своїм наміром. Намісник монастиря ігумен Іоасаф коротко розповів про храм, відтак всі разом помолилися за мир в Україні, за наших воїнів; також помолилися за упокій тих, хто віддав життя за волю України. А ще поспілкувалися на духовні теми та відвідали блаженний камінь - святе місце з цілющою, за повір'ями, джерельною водою.

      Древня святиня повстала з руїн, відродившись у своїй красі і величі. Знову залунав тут передзвін, знову полинула молитва до Всевишнього. І ми свято віримо в те, що прийде  на нашу землю перемога і що  відродиться наша Україна.

Фото без опису

Фото без опису