Фото без опису

У січні – травні 2024 року з філіями обласного центру зайнятості співпрацювало 2,9 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 7,2 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 5,4 тис. вакансій, рівень укомплектування вакансій склав 75%.  По Україні рівень укомплектування – 53%, область займає 3 місце серед регіонів України. Середній розмір заробітної плати у вакансіях – 10,5 тис. грн.

Послугами служби зайнятості у січні - травні 2024 року скористалися 13,4 тис. осіб, з них 8,2 тис. зареєстрованих безробітних.

За сприяння служби зайнятості працевлаштовано 6,2 тис. осіб, зокрема 3,3 тис. зареєстрованих безробітних. Рівень працевлаштування склав 46% (по Україні -  31%, 1 місце).

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 118 осіб. Крім того, здійснено 1601 направлення на суспільно корисні роботи в умовах воєнного стану.

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за сприяння служби зайнятості 1135 безробітних проходили професійне навчання. 433 особи отримали ваучер на навчання та підвищення кваліфікації.

Станом на 1 червня 2024 року кількість зареєстрованих безробітних становила 3,2 тис. осіб, в тому числі 773 внутрішньо переміщені особи.

Вкотре наголошуємо на необхідність дотримання роботодавцями та найманими працівниками законодавства про працю та зайнятість населення, адже офіційне працевлаштування з виплатою легальної заробітної плати має ряд беззаперечних переваг для найманих працівників та працедавців.

Якщо у вас виникають будь-які питання, пов’язані з працевлаштуванням, звертайтесь до працівників служби зайнятості (контакти за посиланням https://is.gd/u0nOYN).

Ми завжди раді вам допомогти та бажаємо успіхів на шляху до працевлаштування!