Шановні освітяни Новицької ТГ!

Фото без опису

          Щороку, разом із золотом осені, приходить свято – День працівників освіти. Кожен з нас згадує своїх Вчителів – тих, хто долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими та професійними перемогами. Труд вчителя в школі чи викладача вищого навчального закладу, працівника у дошкільній чи позашкільній установі – справа відповідальна. Вчитель — не просто професія. Це покликання душі, вічний пошук істини та самовідданість.

          Прийміть щирі вітання із Днем працівників освіти. Ваша щоденна праця із дітьми та молоддю є найважливішою для розвитку кожної нації, кожної громади. Адже від тих цінностей, які ви сформуєте у юного покоління, залежить доля наших родин, села, держави. Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук у далеко не простій справі навчання, виховання та розвитку кожної дитини, за вашу самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнений, що ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження духовно багатої України.

           Вітаю всіх працівників освіти Новицької ТГ, ветеранів педагогічної праці з професійним святом. Бажаю кожному із вас міцного здоров’я, успіхів у трудовій діяльності, миру нашій Україні і злагоди в родинах, любові та пошани від ваших вихованців.

 

 

 

 

 

З повагою,

Новицький сільський голова                                           Богдан ДАДЯК