Шановні депутати, члени виконавчого комітету, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Фото без опису

         Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

         День місцевого самоврядування − свято нашої територіальної громади, свято кожного її мешканця, адже разом ми громада, що вирішує питання місцевого значення, які відіграють вирішальну роль у розвитку та розбудові наших сіл, забезпеченні їх життєдіяльності.

         На наших власних плечах лежить відповідальність за благоустрій громади, підвищення якості адміністративних послуг, реалізація задумів та перспективних планів − тобто підвищення рівня життя всіх жителів громади.

         Сьогодні спільне завдання всіх українців − відстояти незалежність і цілісність держави та побудувати Українську державу європейського зразка.

         Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя.

         Нехай день 7 грудня об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші села і всю Україну щасливими й багатими. Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у кращому майбутньому, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя мешканців нашої Новицької ТГ.

         Миру всім нам, добробуту та процвітання!

 

 

 

З повагою,

Новицький сільський голова                                           Богдан ДАДЯК